• Povećaj font
  • Osnovni font
  • Smanji font
  • Layout: 2 Left columns + Mainbody
  • Layout: Mainbody + 2 Right columns

3. Kolo kupa Republike Hrvatske u daljinskom plivanju perajama

E-mail Ispis PDF

3. Kolo kupa Republike Hrvatske u daljinskom plivanju perajama Pomorsko društvo "Mladost" Medulin, 08.08. 2009.

Natjecanje se održavalo na moru u Pješčanoj uvali kod Pule, dužina staze 3000m za skupine A, B i C, te 1000m za skupinu D i E po pravilima HRS-a.
Natjecanje se održavalo u muškoj i ženskoj konkurenciji i broj natjecatelja nije bio ograničen.

Samu odgovornost snosio je HRS i Pomorsko društvo "Mladost" Medulin kao organizator i domaćin natjecanja.
Plasmani se određuju samo u pojedinačnoj konkurenciji za muškarce i žene.

Bodovanje se vrši pomoću tablica HRS-a u svrhu završnog plasmana najuspješnijih natjecatelja prema pravilima za KUP RH u DPP-u.
Nagrade – medalje za prvo, drugo i treće mjesto u muškoj i ženskoj konkurenciji A, B, C i kadetskoj D i E prema pravilima HRS-a.
Start utrke za skupinu D i E počeo je u 11:30 sati, a za skupine A, B i C počeo je u 12:30. Vrijeme je bilo sunčano i jako vruće.

Za prvu utrku D i E skupine na 1000m, sudjelovali su naši novi članovi kluba, Nikola Vojnović i Luka Vojnović gdje su postigli odlične rezultate. Nikola Vojnović je završio na 4. mjestu, a Luka Vojnović na 2.mjestu E skupine čime je postigao i uspjeh 3.mjesta skupine D.
Za drugu utrku skupine A, B i C koja je bila na 3000m, ja kao Nebojša Vojnović ( stric Nikole i Luke Vojnović ) završio sam utrku na 2.mjestu.

Kompletni rezultati svih utrka prikazani su ovdje na tablicama:

Utrka 1000 m – Muški

Rezultati - Apsolutno

Rbr

Ime i Prezime

Spol

God.

Kat.

Klub

Rezultat

Bodovi

1.

ALEN ROJNIĆ

M

1997

D

Mladost

00:16:56

100

2.

NOEL ČERNEKA

M

1998

E

Mladost

00:17:43

93

3.

LUKA VOJNOVIĆ

M

1999

E

DPS

00:19:09

87

4.

LUKA AHEL

M

1998

E

Kostrena

00:19:32

82

5.

NIKOLA VOJNOVIĆ

M

1999

E

DPS

00:20:10

78

6.

BRUNO MARTINOVIĆ

M

1999

E

Mladost

00:24:12

75

Rezultati -  D kategorija

Rbr

Ime i Prezime

Spol

God.

Kat.

Klub

Rezultat

Bodovi

1.

ALEN ROJNIĆ

M

1997

D

Mladost

00:16:56

100

Rezultati - E kategorija

Rbr

Ime i Prezime

Spol

God.

Kat.

Klub

Rezultat

Bodovi

2.

NOEL ČERNEKA

M

1998

E

Mladost

00:17:43

100

3.

LUKA VOJNOVIĆ

M

1999

E

DPS

00:19:09

93

4.

LUKA AHEL

M

1998

E

Kostrena

00:19:32

87

5.

NIKOLA VOJNOVIĆ

M

1999

E

DPS

00:20:10

82

6.

BRUNO MARTINOVIĆ

M

1999

E

Mladost

00:24:12

78


Utrka 3000 m - Muški

Rezultati - Apsolutno

Rbr

Ime i Prezime

Spol

God.

Kat.

Klub

Rezultat

Bodovi

1.

SAŠA KUTLAČA

M

1992

B

Mladost

00:42:11

100

2.

NEBOJŠA VOJNOVIĆ

M

1976

A

DPS

00:45:51

93

3.

MARINO CETINA

M

1994

C

Kostrena

00:47:59

87

4.

MIRSAD GERZIĆ

M

1954

A

Mladost

00:54:58

82

5.

DUŠKO BALVAN

M

1948

A

Mladost

01:01:04

78

6.

BORIS KATARIN

M

1969

A

Mladost

Odustanak

 

Dok smo se odmarali uz ručak koji je bio na samoj plaži Pješčane uvale, čekali smo i podjelu medalja koja je također bila na plaži. Nakon što smo zgrabili medalje ( 2 srebra i 1 broncu ) iz predivne Istre, puno Vas pozdravlja vaš kolega Nebojša Vojnović i njegovi nećaci Nikola i Luka Vojnović kao novi članovi kluba koji su ostvarili odlične rezultate za prvu svoju utrku.

 

Sponzori

Di Nautika
Dragorlux
Apnos - Diving Experts